O Makadu

Nasz zespół to grupa menedżerów, programistów i grafików, którzy używają swoich najlepszych umiejętności, żeby zawsze na czas dostarczyć profesjonalnych rozwiązań.

HISTORIA MARKI

Podążając śladami wybitnych kaligrafów i literników, którzy zgodnie ze sztuką projektowania starannie i precyzyjnie kreowali litery alfabetu, tak dzisiaj my, odwołując się do tej tradycji, chcemy dostarczać naszym klientom równie przemyślanych i ponadczasowych projektów.

Poznanie potrzeb przedsiębiorcy i jego silnych stron w połączeniu z kreatywnym podejściem i doświadczeniem naszych pracowników gwarantuje sukces.

Jest 5 podstawowych przymiotników, które opisują nasze realizacje: proste, przejrzyste, kreatywne, indywidualne i nowoczesne. To wszystko wpływa na bardzo dobry odbiór naszych prac.

Zastanawiasz się jak nazwać firmę? jak przygotować materiały reklamowe? Dobrze, że tu trafiłeś - na pewno jest kilka ciekawych rozwiązań, które możemy tobie zaproponować.

Przestań używać półśrodków i alternatywnych rozwiązań. Przyjedź do nas na kawę, porozmawiamy o twoim wizerunku...

MISJA

W projekcie nie liczy się autor, ale wrażenia odbiorcy.

otwartość

otwartość

aktualność

aktualność

minimalizm

minimalizm

ciężka praca

ciężka praca

Założycielem Makadu jest Kamil Nowotny od ponad 14 lat silnie związany z projektowaniem i tworzeniem systemów internetowych. Do tej pory pracował i zarządzał wieloosobowymi, międzynarodowymi zespołami tworzącymi dedykowane systemy informatyczne. Posiada także dodatkowe wykształcenie i doświadczenie w projektowaniu strategii, wizerunku firm oraz produktów. Specjalista od marketingu internetowego. Od 11 lat kieruje zespołem Makadu. Entuzjasta sportów

Mieliśmy okazję z sukcesem sfinalizować ponad 180 międzynarodowych projektów. Pracowaliśmy m.in dla Oriflame, Di Factory, Weranda Family, SCA PR Intermarche, STX Music Solutions, AleGloria Magda Gessler i innych.

Nasze realizacje

Cześć
!

Naprawdę na tym etapie nie musisz się zastanawiać.

Zadzwoń lub przyjedź.Makadu!

Agencja Interaktywna Makadu.pl

Plac Bernardyński 1/10

61-844 Poznań

Godziny otwarcia:

Pon-Pt: 10:00 - 18:00