logo

Strony internetowe
Pogorzela

Tworzenie i projektowanie stron internetowych w Pogorzelu

Tworzeniem stron internetowych zajmujemy się od ponad 15 lat. Nasz zespół składa się z managerów, developerów i projektantów, którzy już wkrótce mogą stworzyć dla Ciebie nową stronę internetową.

Oto, co możemy Ci zaoferować:

NOWOCZESNOŚĆ

Stawiamy na dobre praktyki, skuteczne i sprawdzone rozwiązania, ale zgodne z najnowszymi technologiami w tworzeniu stron internetowych. Przygotujemy dla Ciebie zarówno stronę na Wordpressie, jak i serwis oparty o Headless CMS.

TRANSPARENTNOŚĆ

Do każdego projektu strony internetowej podchodzimy kompleksowo. Na początku przedstawimy Ci cały proces - w ten sposób wiesz, czego możesz się spodziewać na każdym etapie naszej współpracy.

Oto, co możemy Ci zaoferować:

DOŚWIADCZENIE

Projektowanie stron internetowych to właśnie nasza specjalność. Na koncie mamy ponad 400 projektów - zarówno dla lokalnych, polskich firm, jak i rozpoznawalnych, światowych marek.

ZAANGAŻOWANIE

Web design to nie tylko nasza praca, ale coś co naprawdę lubimy i czym się interesujemy. Na bieżąco śledzimy możliwości technologiczne i trendy w projektowaniu czy marketingu, a naszym celem jest dostarczać nowoczesne strony internetowe, które przykują wzrok i zrobią właściwe wrażenie na Twoich klientach.

Rodzaje stron, jakie wykonujemy dla klientów Makadu w Pogorzelu:

 • strony one-page,
 • strony multi-page,
 • rozbudowane strony www,
 • responsywne strony www,
 • dedykowane systemy internetowe,
 • aplikacje webowe,
 • sklepy internetowe,
 • fora,
 • blogi,
 • oraz wsparcie techniczne i rozbudowa istniejących rozwiązań.

Jak działamy?

Zajmujemy się zarówno projektowaniem jak i tworzeniem stron internetowych. Współpracę zawsze rozpoczynamy od rozmowy o Twoich potrzebach i wymaganiach, następnie kontynuujemy z projektem strony w oparciu o najlepsze praktyki UX, by wreszcie zakodować i uruchomić Twoją nową stronę.

Oto, co możemy dla Ciebie wykonać w ramach usługi tworzenia stron www w Pogorzelu:

 • projekt nazwy,
 • projekt logo,
 • dedykowany layout,
 • wdrożenie frontendu,
 • podpięcie dedykowanego lub gotowego backendu (CMS),
 • przygotowanie responsywnej wersji mobilnej,
 • wdrożenie gotowej strony na serwer,
 • podstawowa optymalizacja pod kątem wyszukiwarek (SEO),
 • wsparcie techniczne i podczas rozbudowy,
 • integracja z dodatkowymi modułami i narzędzami.

Na czym pracujemy, czyli wykorzystywane technologie

Jeśli interesują Cię szczegóły techniczne - oto technologie, z którymi pracujemy najczęściej:

 • PHP,
 • Laravel,
 • MySQL,
 • ZendFramework,
 • HTML5,
 • CSS3,
 • JavaScript,
 • React,
 • Vue.js,
 • Drupal CMS,
 • Headless CMS.

Profesjonalne projektowanie stron internetowych w Pogorzelu - dlaczego warto?

KNOW-HOW

Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu i zgranej pracy całego zespołu, projekty realizujemy szybko, skutecznie i bezbłędnie. Samodzielne przygotowanie strony www w oparciu o kreator stron może wydawać się atrakcyjne cenowo, ale wymaga kompleksowej wiedzy z zakresu UX, marketingu, web designu i programowania. Jest też niebywale czasochłonne, szczególnie dla osoby bez kilkuletniego doświadczenia. Jeśli potrzebujesz strony, która będzie wizytówką twojej firmy - najlepiej pozostaw jej stworzenie w naszych rękach. Dzięki temu zaoszczędzony czas i energię przeznaczysz na rozwój swojej firmy.

WSPARCIE TECHNICZNE

Nasza współpraca nie kończy się na uruchomieniu Twojej nowej strony www. W ramach projektu zapewniamy wsparcie po wdrożeniu strony oraz pomoc w jej rozbudowie. Jest to szczególnie ważne, jeśli zdecydujesz się na dodatkowe usługi z zakresu SEO czy content marketingu. W razie potrzeby przygotujemy dla Ciebie projekty Landing Page’y, nowe grafiki, czy pomożemy w integracji Twojej strony z zewnętrznymi narzędziami. Z nami otrzymasz gwarancję pomocy technicznej zawsze, gdy jej potrzebujesz.

ZNAJOMOŚĆ BRANŻY

Niektóre trendy w projektowaniu stron internetowych są uniwersalne, ale każda branża rządzi się swoimi prawami. Strona internetowa dla agencji marketingowej będzie wyglądać zupełnie inaczej, niż serwis internetowy dla developera zajmującego się sprzedażą mieszkań. Znajomość tych różnic, a także najlepszych rozwiązań dla poszczególnych branż to podstawowa wiedza dla profesjonalnego projektanta stron www. W Makadu wierzymy, że w każdym projekcie wymagane jest w pełni indywidualne podejście - i właśnie takie zapewniamy. Nie stosujemy uniwersalnych rozwiązań, a każde jest nowe i przygotowane zgodnie z wymaganiami klienta i jego branży.

Wybierz tworzenie stron internetowych w Pogorzelu z Makadu

W branży istniejemy od ponad 15 lat, a nasz zespół składa się z doświadczonych project managerów, programistów i grafików, którzy zajmą się Twoją stroną „od A do Z”. Pracujemy szybko i skutecznie, ale priorytetem jest dla nas jakość oraz wyjście naprzeciw Twoim oczekiwaniom.

Czym wyróżniają się nasze projekty stron www?

Wiesz już, jak tworzymy strony internetowe dla naszych klientów. Pozwól jednak, że zwrócimy uwagę na cztery kluczowe aspekty dobrej strony internetowej, które są dla nas priorytetem podczas pracy.

responsywność stron i aplikacji internetowych

responsywność

RESPONSYWNOŚĆ WWW

O ile klient nie zażyczy sobie osobnej, dedykowanej wersji mobilnej – wszystkie projekty stron internetowych są w pełni responsywne. Jest to najczęściej spotykane i bezproblemowe podejście do projektu wersji mobilnej, które jest optymalne pod kątem SEO i sprawdzi się w zdecydowanej większości stron internetowych.

pozycjonowanie stron internetowych

pozycjonowanie

POZYCJONOWANIE STRON INTERNETOWYCH

Dla wszystkich stron przygotowujemy podstawową optymalizację SEO, a projektowane przez nas systemy zarządzania treścią (CMS) posiadają wszystkie funkcje kluczowe dla wprowadzenia optymalizacji. Od korekty tytułów, aż po dodawanie nowych treści - optymalizacja on-site jest możliwa z poziomu panelu administracyjnego i nie będzie stanowić problemu nawet dla laika.

szybkość działania stron internetowych

szybkość

SZYBKOŚĆ DZIAŁANIA STRON WWW

Szybkość działania strony zyskuje na znaczeniu niemalże z dnia na dzień - zarówno dla użytkowników internetu, jak i w pozycjonowaniu. Kolejne aktualizacje algorytmów Google coraz częściej celują w powolne, niezoptymalizowane strony, a użytkownicy którzy muszą długo czekać na załadowanie się serwisu najczęściej od razu z niego wychodzą. Wybierając naszą firmę nie musisz martwić się tymi problemami - zadbamy o to, by Twoja strona była nie tylko estetyczna, ale też spełniała standardy web performance.

bezpieczeństwo stron internetowych

bezpieczeństwo

BEZPIECZEŃSTWO STRONY INTERNETOWEJ

W Makadu przygotowujemy strony bezpieczne i odporne na ataki hakerskie. Jeśli jest taka możliwość, sugerujemy wykonanie strony na dedykowanym CMS, dzięki czemu serwis jest mniej podatny na potencjalne ataki. Tworzone przez nas strony internetowe posiadają w certyfikat SSL, dzięki czemu dane przesyłane na stronie są bezpieczne, a serwis ma większą szansę pojawiać się wysoko w wynikach wyszukiwania.

Projektowanie stron internetowych w Pogorzelu - nasz cennik

Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, a koszt stworzenia strony www zależy od wielu czynników. Wielkość strony internetowej, obecność sklepu internetowego lub bloga, czy wybrana technologia to jedynie kilka kryteriów, które bierzemy pod uwagę przy wycenie. Jeśli interesuje Cię cennik tworzenia stron internetowych - skontaktuj się z nami. Omówimy potrzeby Twojego biznesu i przygotujemy ofertę w oparciu o indywidualne wymagania, preferencje i budżet.

Cześć
!

Naprawdę na tym etapie nie musisz się zastanawiać.

Zadzwoń lub przyjedź.

Agencja Interaktywna Makadu.pl


pl. Bernardyński 1/10

61-844 Poznań

Godziny otwarcia:

Pon-Pt: 10:00 - 18:00