Aplikacje internetowe
luty 04, 2020
Category

Tworzymy aplikacje internetowe

Tworzymy atrakcyjne i funkcjonalne aplikacje internetowe zgodne z najnowszymi trendami. Ważne dla nas jest to aby strona była równie funkcjonalna na ekranie telefonu jak i komputera. 

Projektowanie skutecznych stron internetowych

 
Zasada nr 1
 
Zanim przystąpisz do pracy na stroną internetową dokładnie przemyśl i odpowiedz sobie na pytanie dla kogo i po co ona powstaje. Zdefiniowanie rynku docelowego ułatwi proces tworzenia komunikacji.
 
 
Zasada nr 2
 
Znajdź właściwy adres internetowy. Właściwy adres twojej strony internetowej to jeden z najważniejszych elementów, dlatego powinien być łatwy do zapamiętania i kojarzyć się z branża, w której pracujesz. 
 
Zasada nr 3
 
W miarę możliwości często aktualizuj treści. Użytkownicy odwiedzający profesjonalne strony internetowe oczekują, że znajdą na niej ciekawe, nowe i aktualne treści. 
 
Zasada nr 4
 
Sprawdzaj skuteczności swojej strony www. Najlepszym i bezpłatnym narzędziem będzie statystyki gromadzone w google Analitics.
 
Zasada nr 5
 
Odpowiadaj na wiadomości. Wyznacz w swoim zespole osobę, która będzie odpowiedzialna za pierwszy kontakt z klientami i osobami, które wyślą wiadomość za pośrednictwem formularza lub maila. Pamiętaj, że na każdej stronie internetowej powinien znaleźć się adres biura, telefon  oraz adres email. 
Share this post